Sme moderná, úspešná a dynamická spoločnosť pôsobiaca
v oblasti personálneho lízingu

Personálná agentura

Pracovná a personálna agentúra DANČ je moderná, úspešná a dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti personálneho lízingu a sprostredkovania personálu. Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 2001, čo je viac ako 11 rokov. Do dnešného dňa sa nám podarilo úspešne sprostredkovať viac ako 15 000 pracovných miest.

V Slovenskej a Českej republike je naša činnosť sústredená predovšetkým na personálny lízing, outsourcing a vyhľadávanie pracovných síl v oblasti elektrotechnického, automobilového, strojárskeho a potravinárskeho priemyslu. Pre našich zákazníkov sú naše riešenia ekonomicky efektívne vďaka flexibilnému a hospodárnemu využitiu kvalifikovaných pracovných síl. Zamestnancov si môžu vo svojom podniku ponechať tak dlho, pokiaľ ich budú potrebovať. Od roku 2009 má agentúra zriadené certifikované skill centrá zo zameraním na zručnosť a schopnosť uchádzačov o zamestnanie. Sme držiteľmi certifikátu EN ISO: 9001:2009 v obore komplexných služieb v oblasti personálneho lízingu.

Činnosť v oblasti personálneho lízingu prevádzkujeme na základe povolenia Ministerstva práce a sociálnych vecí Slovenskej republiky a Českej republiky.